Esenler İş Güvenliği Birimi

http://esenlerosgb.esenlerport.com
Esenler İş Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Birlik osgb esenlerde iş yeri güvenliği sağlığı ve davutpaşada ortak sağlık birimi hizmetlerinin önemini çok daha farklı bir şekilde ortaya koymaktadır. Çünkü esenler iş yeri güvenliği ve sağlığı konusunda önemli bir ilçemizdir, esenler ve esenlerin önemli semtlerinden, davutpaşada, karabayırda, üçyüzlüde ve dörtyoldaki firma yoğunluğu iş güvenliği sağlığı ile ortak sağlık birimi hizmetlerini çok daha önemli hale getirmektedir. Esenlerde risk analizi, ilk yardım eğitimi, veren firmamız , esenlerde sanayi bölgesi, matbaacılar, tekstilciler, inşaat, fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek ya da doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planlarının yapılması, iş yerindeki işe, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmetleri ni profesyonel olarak vermektedir. Yasalar, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde esenlerde çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak vermekteyiz. . Esenlerde sanayicilerimize, işcilerimize, yöneticilerimize, kurum ve kuruluşlarımıza resmi belgeli, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından alınan yetki belgeleri çerçevesinde profesyonel ekibimizle eğitim hizmetleri vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Birlik osgb firmamıza gösterilen ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı, sağlıklı, kazasız, belasız, hayırlı çalışmalar ve mutlu günler dileriz.
7582Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://esenlerosgb.esenlerport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Birlik osgb esenlerde iş yeri güvenliği sağlığı ve davutpaşada ortak sağlık birimi hizmetlerinin önemini çok daha farklı bir şekilde ortaya koymaktadır. Çünkü esenler iş yeri güvenliği ve sağlığı konusunda önemli bir ilçemizdir, esenler ve esenlerin önemli semtlerinden, davutpaşada, karabayırda, üçyüzlüde ve dörtyoldaki firma yoğunluğu iş güvenliği sağlığı ile ortak sağlık birimi hizmetlerini çok daha önemli hale getirmektedir. Esenlerde risk analizi, ilk yardım eğitimi, veren firmamız , esenlerde sanayi bölgesi, matbaacılar, tekstilciler, inşaat, fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek ya da doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planlarının yapılması, iş yerindeki işe, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmetleri ni profesyonel olarak vermektedir.
Yasalar, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde esenlerde çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak vermekteyiz. .
Esenlerde sanayicilerimize, işcilerimize, yöneticilerimize, kurum ve kuruluşlarımıza resmi belgeli, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından alınan yetki belgeleri çerçevesinde profesyonel ekibimizle eğitim hizmetleri vermekten büyük mutluluk duymaktayız.
Birlik osgb firmamıza gösterilen ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı, sağlıklı, kazasız, belasız, hayırlı çalışmalar ve mutlu günler dileriz.
Firmanızı Ekleyin

Esenlerport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 15 firma yer almaktadır.